Yazar hakkında

Adım Gökhan, 36 yaşındayım. Çocukluğumdan beri bilim kurguya bayılıyorum. İlkokuldayken okuduğum Arkın Bilgiler Demeti yayınlarıyla başlayan bilim kurgu ilgim, annemim alıp da yatağımın üzerine bıraktığı Asimov kitaplarının da etkisiyle yavaş yavaş bir tutkuya dönüştü. Şimdi de canım bu konuda yazmak istiyor.

2 thoughts on “Yazar hakkında

  1. Yazılarınızı çok beğendim. Anlatım gücünüze bayıldım … Size teşekkürlerimi sunmak istedim. Başarılı bir iş yapıyorsunuz valla tebrikler;)

  2. Öncelikle kurduğunuz site ve paylaştığınız fikirler için sizi kutluyorum. Sitenizi henüz farkettim ve süreç içerisinde sıksık ziyaret edeceğim gibi görünüyor. Bir konuda fikrinizi almak istiyorum.
    Marmara Üniversitesinde öğretim elemanıyım. “Üniversite öğrencilerine(Eğitim Fakültesi) bilimkurgu ile fen kavramlarını öğretme” üzerine bir akademik çalışma yapıyorum. Amacım bilimkurgu filmler izletip, hikayeler yazdırarak bilim öğretimini sağlamak. Uzay, genetik, teknoloji gibi başlıklar şimdilik seçmeyi düşündüğüm konular. Bu konuda hangi filmleri öğrencilere izletmem gerektiği konusunda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Bilimsel etik kuralları gereği isminizi ve web sitenizi yapacağım çalışmada duyurarak ve kaynakçamda size yer vererek minnettarlığı sunmak isterim. Herşey için şimdiden teşekkürü borç bilirim.

    Mail ağı üzerinden yazışabilirsek çok sevinirim. İyi çalışmalar diliyorum.

    Email:ercan.tatli@marmara.edu.tr
    web:www.ercantatli.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>